Tukaj si lahko ogledate ponudnike poročnih tort in ostalega poročnega peciva. Razdelili smo jih po regijah. Klik na sliko vas popelje na ponudnikovo spletno stran.

Južna primorska- Obala

Ni poročnega slavja brez okusne, lepe in unikatne poročne torte. V Kavarni Triglav bomo  poskrbeli, da bo vaša torta prav taka.  Z veseljem bomo prisluhnili vašim posebnim željam, saj ima vsaka torta svojo zgodbo.
Ponujamo vam torte z različnimi okusi, narejene iz najkvalitetnejših sestavin. Lahko si privoščite tudi drobno pecivo, sladice v kozarčkih, barvite makrone in še veliko drugih sladic. Pri nas dobite tudi torte za različne druge priložnosti.
Vabimo vas v našo kavarno, kjer lahko sami poizkusite naše slaščice.
Za naročilo poročne torte ali informacije se najavite preko telefona ali emaila.
040 494 544 Ana Vižintin
ana@kavarnatriglav.si