CENIK POROČNEGA FOTOGRAFIRANJA

Cena poročnega fotografiranja se v osnovi razlikuje zaradi trajanja same poroke, kot tudi vaših želja. Na poroki, sem lahko sam, če pa imate željo pa lahko z menoj pride tudi poročni fotograf asistent, ki se bo lahko bolj posvetil vajinim svatom in ujel njihove trenutke sreče! Spodaj lahko vidite osnovne pakete iz cenika poročnega fotografiranja kot tudi dodatno ponudbo s katero si lahko sestavite točno takšen paket kot ga potrebujete vi! Razumem, da je vedno več porok, ki niso več povsem tradicionalne. Mikro poroke, poroke na prostem, tematske poroke posebne poročne lokacije in še mnogo drugih novih poročnih običajev včasih zahtevajo tudi posebno ponudbo poročnega fotografiranja. Če imata bolj individualne želje mi pišita in lahko skupaj sestavimo ponudbo, ki bo sestavljena mimo cenika poročnega fotografiranja in bolj prilagojena vajinim željam.

porocni-fotograf-cenik-goran-vk

POROČNO FOTOGRAFIRANJE

PIŠITA ZA CENO
 • CELODNEVNO FOTOGRAFIRANJE (od priprav do poročne torte)
 • DVA FOTOGRAFA
 • CERKVEN IN CIVILNI POROČNI OBRED
 • SKUPINSKA FOTOGRAFIJA
 • PORTRETIRANJE
 • POROČNA ZABAVA
 • FOTOGRAFIRANJE Z DRONOM
 • KREATIVNA OBDELAVA FOTOGRAFIJ
 • PERSONALIZIRAN USB KLJUČ S POROČNIMI FOTOGRAFIJAMI (do 700 fotografij)
 • PAKET TRIDESETIH NATISNJENIH FOTOGRAFIJ
 • ARHIVIRANJE VAŠIH FOTOGRAFIJ
POPOLNO

POROČNO FOTOGRAFIRANJE

PIŠITA ZA CENO
 • POROČNO FOTOGRAFIRANJE (največ 8 ur)
 • CERKVEN IN CIVILNI POROČNI OBRED
 • SKUPINSKA FOTOGRAFIJA
 • PORTRETIRANJE
 • POROČNA ZABAVA
 • KREATIVNA OBDELAVA FOTOGRAFIJ
 • PERSONALIZIRAN USB KLJUČ S POROČNIMI FOTOGRAFIJAMI (do 500 fotografij)
 • ARHIVIRANJE VAŠIH FOTOGRAFIJ
8 ur
porocni-fotograf-cena-celodnevno-poročno-fotografiranje
porocni-fotograf-cena

POROČNO FOTOGRAFIRANJE

Enter your description
150 URA
 • A-LA-CART POROČNO FOTOGRAFIRANJE VSEBUJE ENAKE STORITVE KOT CELODNEVNO POROČNO FOTOGRAFIRANJE. LE DA SI V TEM PAKETU LAHKO SAMI IZBERETE KOLIKO ČASA POTREBUJETE FOTOGRAFA.
A-LA-CART

PREDPOROČNO FOTOGRAFIRANJE

150
 • 1 URA FOTOGRAFIRANJA
 • MIN. 50 FOTOGRAFIJ
 • SPLETNA GALERIJA S FOTOGRAFIJAMI
 • PAKET TISKANIH FOTOGRAFIJ
 • ARHIVIRANJE VAŠIH FOTOGRAFIJ
porocni-fotograf-cena-predporočno-fotografiranje

Poroka je le eden od družinskih dogodkov, ki si ga vsi želimo zapomniti za celo življenje. Ponujam vam tudi fotografiranje ostalih pomembnih družinskih dogodkov kot so: fotografiranje para, nosečniško fotografiranje, družinsko fotografiranje ali pa fotografiranje obletnic in rojstnih dni! Če želite personalizirano ponudbo mi lahko svoje željen napišete v kontaktnem obrazcu

porocni-fotograf-cena-Druzinsko-fotografiranje-011

FOTOGRAFIRANJE PARA
NOSEČNIŠKO FOTOGRAFIRANJE
DRUŽINSKO FOTOGRAFIRANJE

Enter your description
120 - 320 za podrobnosti si poglejte cenik družinskega fotografiranja
 • 1 URA FOTOGRAFIRANJA
 • DO 100 FOTOGRAFIJ (predanih preko spleta)
 • LOKACIJA PO VAŠI IZBIRI
 • PAKET TISKANIH FOTOGRAFIJ (20 natisnjenih fotografij)

Tukaj lahko vidite galerijo družinskih fotografiranj.

Pišita za personalizirano ponudbo!

Dodatna ponudba poročne fotografije

poročne fotoknjige

Poročna fotoknjiga na najbolši način shrani vaše poročne fotografije za vedno! Sestavljena je iz dokumentarnih fotografij, ki nastajajo skozi cel poročni dan in iz portretnih fotografij neveste in ženina! Za vas imam pripravljene kvalitetne fotoknjige, večih možnih dimenzij in materialov. Lahko si izberete leseno, usnjeno, stekleno ali pa platnico, ki je ovita v vašo fotografijo. Primere poročnih fotoknjig lahko vidita v mojem fotografskem studiu!

Pišite za personalizirano ponudbo!