CENIK FOTOGRAFIRANJA DRUŽINE

MAJHEN, SREDNJI, VELIK

Na voljo imate tri pakete družinskega, nosečniškega ali otroškega fotografiranja. Vsak paket ponuja najboljše za vašo investicijo. Več o raznih vrstah fotografiranja in o pripravi na fotografiranje pa sem napisal v zapisih družinsko fotografiranje, nosečniško fotografiranje in fotografiranje otrok. Za vsa vprašanja sem vam na voljo preko maila.

VELIK

320
 • 90 MINUT FOTOGRAFIRANJA
 • POTNI STROŠKI PO SLOVENIJI
 • 100 DIGITALNIH DRUŽINSKIH FOTOGRAFIJ
 • SPETNA GALERIJA
 • 20 NATISNJENIH FOTOGRAFIJ PO VAŠI ŽELJI
 • FOTOKNJIGA 20 x 15 cm (18 strani)
druzinsko-fotografiranje-novorojencek (1)
druzinsko-fotografiranje-gvkw (39)

SREDNJI

190
 • 60 MINUT FOTOGRAFIRANJA
 • POTNI STROŠKI PO SLOVENIJI
 • 45 DIGITALNIH DRUŽINSKIH FOTOGRAFIJ
 • SPLETNA GALERIJA
 • 20 NATISNJENIH FOTOGRAFIJ

MAJHEN

120
 • 45 MINUT FOTOGRAFIRANJA
 • 20 DIGITALNIH DRUŽINSKIH FOTOGRAFIJ
 • SPLETNA GALERIJA
 • 20 NATISNJENIH FOTOGRAFIJ
studijsko-druzinsko-fotografiranje (3)

Boni za družinska fotografiranja

Če želite podariti nepozabno družinsko, nosečniško ali fotografiranje otroka sem za vas pripravil tudi bone za fotografiranje! Prav tako kot pri fotografskih paketih lahko tudi pri bonih izbirate med majhnim, srednjimi in velikim paketom. Če imate kakšna vprašanja sem vam na voljo preko maila! 

Za vse pare, ki vas bo družinska pot pripeljala tudi do poroke pa lahko v meni najdete tudi svojega poročnega fotografa.

Pišite za personalizirano ponudbo!