Za koga je poroka v ASA Residence popolna izbira?

Si ┼żelita poroke v mirnem zavetju narave Krasa in prijetnih zvokih narave? So vajine sanje vedno bile na poro─Źni dan u┼żivati s svojimi najbli┼żjimi in jim ponuditi ekskluzivno izku┼ínjo?

Za vse pare iz Primorsko – Kra┼íke regije je to preprosto “no brainer” izbira. Tako popolne poro─Źne lokacije preprosto ne najdeta dale─Ź naokoli! Vidva pa mogo─Źe prihajata iz drugih delov Slovenije ali mogo─Źe ┼żivita celo ─Źez meje na┼íe de┼żele.

Ne skrbita tudi na tak┼íne primere so v ASA Residence pripravljeni! Poskrbeli bodo, da bosta na poro─Źni dan spro┼í─Źena, vesela in pripravljena pri─Źakala vajine goste. ─îe se vama zdi poro─Źni vikend veliko bolj┼ía izbira kot poro─Źni dan potem vaju bodo v ASA Residence navdu┼íili s svojim poro─Źnim na─Źrtom!

PORO─îNO FOTOGRAFIRANJE PRILAGOJENO VAJINIM ┼ŻELJAM

asa-residence-poroka-osvetljeno-stopnisce

V tak┼íen poro─Źni na─Źrt se tudi sam kot poro─Źni fotograf vedno brez te┼żav zlijem! Glede na to, da bosta na poroki v ASA Residence imela mo┼żnost uporabe tradicionalne vile od petka do nedelje vama predlagam tudi predporo─Źno ali celo poro─Źno fotografiranje ┼że dan pred poroko. Imam veliko idej za popolno poro─Źno fotografiranje. Razkrijem vama jih takoj za tem ko vama povem ┼íe nekaj podrobnosti o buti─Źni vili sredi Krasa.

POROKA V PRIVATNI KRAŠKI VILI S STIKOM Z NARAVO

asa-residence-poroka-detajl

ASA Residence je postavljena v idili─Źni Kras in je obdana z ne┼íteto naravnimi lepotami. Eden njenih najve─Źjih zakladov predstavlja vrt s sadnim drevjem, oljkami, vrtnicami in ostalim mediteranskim rastjem. Poleg tega pa lahko u┼żivata v neskon─Źnih lepotah Krasa ┼że po nekaj korakih od vile!

┼áe en dragulj te vile je kra┼íki kamen iz katerega je zgrajena. Postavljena je bila leta 1784 v letu 2013 pa so jo z izjemnim ob─Źutkom za kulturno dedi┼í─Źino sedanji lastniki restavrirali. S pomo─Źjo doma─Źih in tujih arhitektov so krasno poskrbeli za sinergijo tradicionalnega in modernega.

Sama vila in posestvo okoli nje sta tako dih jemajo─Źa, da vama ┼że samo tukaj lahko obljubim fenomenalne poro─Źne fotografije! ─îe si pa ┼żelita ve─Źje izbire fotografskih lokacij pa to na Krasu ne bo nikakr┼ína te┼żava. Ve─Ź o tem vama napi┼íem takoj za tem, ko vama izdam ┼íe vse poro─Źne prednosti ASA Residence.

PORO─îNI VIKEND V ASA RESIDENCE

asa-residence-poroka (6)

Vodilo ASA Residence in njenih lastnikov je stik z naravo, zasebnost njihovih gostov jim pomeni ve─Ź kot vedno polne sobe in apartmaji. Prav vse kar delajo in vsak dogodek, ki ga organizirajo je zasnovan umirjeno in s spo┼ítovanjem do ┼żelja njihovih gostov.

Tako so tudi poroko pri njih zasnovali malce druga─Źe kot si to predstavljajo v ve─Źini slovenskih poro─Źnih lokacijah. Vse bodo naredili, da bosta vidva spro┼í─Źena in da bosta v prijetnem po─Źutju sprejela svoje goste. Poro─Źni dan so spremenili v poro─Źni vikend.

Vikend, ki se za─Źne z vajinim prihodom. Takoj vama bodo pomagali pri namestitvi v vili in vama ponudili sprostitev v zunanji masa┼żni kadi. Zve─Źer pa vama bodo pripravili romanti─Źno ve─Źerjo in masa┼żo v dvoje. Si sploh lahko predstavljata bolj┼íi predporo─Źni dan kot tak┼íno razvajanje?

Na poro─Źni dan vama bodo najprej pripravili zajtrk z lokalnimi eko dobrotami. Za tem pa se bodo v spro┼í─Źenem vzdu┼íju lahko za─Źele priprave na poroko. Celotne priprave si lahko organizirata pri njih in si tako olaj┼íata poro─Źni dan oziroma poskrbita, da bo popolnoma brez stresa. Za tem pa sledi sprejem svatov, poroka in seveda poro─Źna pogostitev za katero bodo na ASA Residence odli─Źno poskrbeli.

Da se poro─Źni vikend nebi kon─Źal prehitro vama bodo ┼íe dan po poroki organizirali poro─Źni brunch.

Kaj vse morata vedeti o poroki v ASA Residence:

ALI JE ASA RESIDENCE PRIMERNA ZA CIVILNI PORO─îNI OBRED

asa-residence-poroka-cvetlicna-dekoracija

Kratek odgovor: DA.

ASA Residence je ve─Ź kot primerna za poroko in vse s poroko povezanega! Civilni obred bodo za vaju organizirali kar na travniku pred vilo. Kot ┼że pri obnovi in skrbi za vilo bodo tudi pri organizaciji poroke vsi iz ASA Residence pokazali svoj neverjeten ob─Źutek za ustvarjanje unikatnih zgodb. Si ┼żelita kaj drugega kot unikatno poroko? Poroko, ki bo za vedno le vajina? Poroko, ki se jo bodo spominjali prav vsi vajini gosti?

Mo┼żne lokacije za civilni poro─Źni obred:

SE LAHKO TUDI CERKVENO PORO─îITA PRI NJIH

poroka-v-uniformi-asa-residence

Na cerkveno poroko se lahko odpravite kar pe┼í v cerkev sv. Justa v Utovljah. Od vile do cerkve je natan─Źno 300 metrov. Tako vam ne bo potrebno skrbeti niti za pogostitev po cerkvenem obredu. Saj boste takoj nazaj v kra┼íki rezidenci iz sanj!

ALI JE PORO─îNO FOTOGRAFIRANJE POMEMBNA TO─îKA VAJINEGA PRO─îNEGA DNE

asa-residence-porocni-paviljon

Pa sta pri┼íla do dela mojega zapisa o katerem lahko pi┼íem najbolj osebno. Poro─Źna fotografija je moja strast in opravljam jo z velikim veseljem. Vesel sem, da to vsako leto opazi tudi ve─Ź kot 25 parov in sem tako vsako leto prisoten na ve─Ź porokah.

Fotografiranja na poroki v ASA Residence se iskreno veselim. Posest sem obiskal le kot izlet in kratek pogovor z lastniki. Moram pa povedati, da sem nad posestvom navdu┼íen. Toliko izjemnih koti─Źkov kot jih najde┼í na teh 750 kvadratnih metrih pa res te┼żko najde┼í kjerkoli drugje.

Sama kamnita vila je res kot iz sanj. Zidovi iz kra┼íkega kamna so kot popolno fotografsko ozadje za poro─Źne fotografije. Arhitekturni detajli, ki jih ni malo pa odpirajo ne┼íteto mo┼żnosti po kreativnih fotografijah.

Okolica vile in narava, ki jo objema je ┼íe ena odli─Źna mo┼żnost za poro─Źne fotografije. Ne┼żnost sadnega drevja, vrtnic in oljk na vrtu je prav prijeten kontrast kamniti vili. Nikakor pa ne bom pozabil niti na prelep son─Źni zahod, ki ga Kras ponuja vedno znova.

─îe sta si zamislila ve─Ź ─Źasa za poro─Źno fotografiranje in bi se odpeljala ┼íe kam dlje od vile pa imam nekaj predlogov, ki so relativno blizu:

Poroka v ASA Residence bo res unikaten in nepozaben dogodek. V vili s tradicijo obdani s prelepo naravo bo vajina poroka res kraška pravljica!

Na Krasu je ┼íe nekaj izjemnih poro─Źnih lokacij katere se vama prav tako spla─Źa raziskati. Poroka v villi Fabiani ali pa poroka v gostilni Kobjeglava bosta prav tako izjemna izku┼ínja.

NAJNOVEJŠE NA BLOGU