Poroka na gradu Strmol

Edinstven ambient pred kratkim obnovljenega gradu Strmol

do 50 gostov

Mo┼żnost cerkvene poroke v bli┼żini

Izjemne fotografske lokacije

Nepozabna kulinari─Źna izku┼ínja

Ve─Ź lokacij za civilno poroko

Mo┼żnost preno─Źi┼í─Ź za mladoporo─Źenca in svate

Poroka v dveh tematikah

Poroka na gradu Strmol

Grad Strmol - popolna poro─Źna lokacija

Grad Strmol je del posestva Brdo. O tem pri─Źa tudi prefinjenost organizacije poroke na gradu Strmol. ─îe si ┼żelita poroke do 50 oseb je to vsekakor ena najlep┼íih poro─Źnih lokacij v Sloveniji. Vse od grajskega ambienta pa do prelepe in urejene narave, ki obdaja grad Strmol je kot popolno za nepozabno poro─Źno fotografiranje.

Sprehod ob majhnem jezercu, ki le┼żi neposredno pod gradom Strmol je kot popolno za spro┼í─Źeno fotografiranje. Organizatorji na Strmolu pa vama lahko pripravijo poroko v dveh temah. Lahko si izbereta grajsko ali pode┼żelsko poroko.

Po poro─Źnem obredu pa vama lahko pripravijo pogostitev kar na posestvu ali pa v gradu. Vsekakor si morata osebno ogledati grad Strmol in si dovoliti, da vaju prevzame.

┼áe preden vama napi┼íem vse o najbolj┼íih lokacijah za poro─Źno fotografiranje na gradu Strmol pa nekaj najve─Źjih prednosti, ki jih ponuja:

001-grad-strmol-poroka (1)

Poro─Źno fotografiranje na gradu Strmol

Grad Strmol je kot popoln za nepozabno poro─Źno fotografiranje. Tukaj se skriva toliko lepih fotografskih koti─Źkov, da meni kot poro─Źnemu fotografu nikoli ne zmanjka idej. Napisal bom le nekaj meni najljub┼íih:

Neglede na to katerega poro─Źnega fotografa izbereta bodita pozorna na to, da bo poslu┼íal vajine ┼żelje in bo skozi svoje o─Źi ustvaril vajino pravljico!┬áSam se zavedam, da se z vsako fotografijo, ki jo naredim predstavljam sebe ampak osre─Źiti pa moram najprej par in ┼íele nato vse ostale!

005-grad-strmol-poroka (1)

Civilna poroka na gradu

Civilna poroka na gradu Strmol je lahko organizirana v dveh temah. Lahko se odlo─Źita za grajsko ali za pode┼żelsko poroko. Od vaju je odvisno kaj vama je bolj v┼íe─Ź in kje se bodo vajini svati po─Źutili bolj doma─Źe. Lahko pa zagotovim, da ─Źisto vsaki─Ź, ko sem jaz fotografiral tukaj so bili vsi vpleteni strogo profesionalni in so poskrbeli, da je poro─Źni dan bil popoln.

Pode┼żelska poroka

Pode┼żelska poroka je organizirana pod kozolcem, ki je urejen prav za ta namen. Kozolec je ume┼í─Źen pod gradom Strmol takoj ob jezercu. Vajini svati bodo sedeli na li─Źno okra┼íenih gajbicah za dekoracijo pa bodo uporabili poljsko cvetje. Vsa dekoracija in organizacija bo usmerjena v tradicionalno Slovensko!

003-grad-strmol-poroka (1)

Grajska poroka

Grajska poroka na gradu Strmol je lahko organizirana v gradu ali na prostem ob gradu. Vsak par, ki sanja o poroki na gradu, bo navdu┼íen nad vsem kar ima grad Strmol za ponuditi. Od avtenti─Źno opremljenih soban gradu, kjer se bosta lahko poro─Źila in imela tudi poro─Źno slavje do poro─Źne kulinarike, ki bo poskrbela za gurmansko razvajanje.

Cerkvena poroka

─îe se ┼żelita tudi cerkveno poro─Źiti lahko to storita v samostanu Adergas. Samostan je od gradu Strmol oddaljen le 2 minuti vo┼żnje. Tako vo┼żnja ne bo predstavljala napora za vaju ali vajine svate.

Pogostitev in poro─Źno slavje na gradu Strmol

Pari, ki si na svoj poro─Źni dan poleg vsega ostalega ┼żelite tudi popolno kulinari─Źno razvajanje se boste zaljubili v grad Strmol. Tukaj bodo za vas kuhali izku┼íeni mojstri, ki so se kalili na Posestvu Brdo. Za vas bodo pripravili tako okusne kot tudi vizualno izredno privla─Źne kro┼żnike!

Klasi─Źno sede─Źo pogostitev lahko postre┼żejo najve─Ź 26 osebam. ─îe vama je v┼íe─Ź tudi ideja bolj spro┼í─Źene stoje─Źe pogostitve pa lahko pripravijo ve─Źerjo na terasi ali v Vite┼íki dvorani za do najve─Ź 50 oseb. Tudi v tem primeru bodo poskrbeli za koti─Źke kjer se boste lahko usedli in se podru┼żili. Le ve─Źerja bo postre┼żena na na─Źin, da se bodo vajini svati imeli mo┼żnost ┼że takrat dru┼żiti in se sami odlo─Źiti kam bi se priklju─Źili.

Cena poro─Źnega menija se za─Źne pri 65ÔéČ.

─îe si ┼żelita na svoji poroki ve─Ź svatov vam na Posestvu Brdo lahko ponudijo tudi ve─Ź lokacij, ki jih imajo v lasti. Najbli┼żja je oddaljena le nekaj minut vo┼żnje.

poroka-covid19

Preno─Źi┼í─Źe za mladoporo─Źenca in svate

Na gradu Strmol in nad kavarno Strmol lahko tudi preno─Źite. V gradu bosta na┼íla buti─Źni 4 zvezdi─Źni hotel v katerem vaju bodo res razvajali. Medtem, ko so pred kratkim nad kavarno Strmol uredili tudi tri apartmaje. V obeh namestitvah bosta lahko bivala tako vidva kot tudi vsi vajini svati. Tako boste lahko bolj spro┼í─Źeno u┼żivali v poro─Źnem slavju!

─îe vaju zanimajo ┼íe ostale mo┼żnosti za┬áporoko na gradu┬ási lahko pogledata zapise┬áPoroka na gradu Zaprice, zapis o poroki┬áporoki na gradu Sne┼żnik,┬ázapis┬ágrad Tu┼ítanj poroka┬áin grad Oto─Źec poroka.┬áMoram pa omeniti, da lahko tudi┬ágrad Bogen┼íperk┬ábrez zadr┼żkov predlagam za popolno grajsko poroko.

Na mojem┬áblogu┬ánajdete dosti nasvetov za organiziranje poroke, kot tudi izku┼ínje iz preteklih porok. Mogo─Źe je ravno sedaj pravi ─Źas, da za─Źnete nabirati koristne podatke o organizaciji poroke in si tako olaj┼íate delo ko boste enkrat pri┼íli bli┼żje svojemu datumu.

Za vaju sem pisal Goran Vadlja Kamenjašević